Aktualności

Niezwykły pokaz sztucznych ogni nad PGE Narodowym

Pokaz pirotechniczny zakończył Koncert dla Niepodległej, który odbył się na PGE Narodowym w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Zobacz galerię zdjęć!

Biało-Czerwona Twierdza dla Niepodległej

11 listopada 2018 roku to data wyjątkowego święta dla wszystkich Polaków. To rocznica stulecia odzyskania Niepodległości po 123 latach zaborów. To jubileusz utworzenia Niepodległego Państwa Polskiego. Takie święto musiało mieć odpowiednią oprawę i dlatego to na PGE Narodowym, największej arenie wielofunkcyjnej w Polsce, odbył się "Koncert dla Niepodległej".

Zobacz najlepsze zdjęcia z Koncertu dla Niepodległej!

Stadion rozświetlony blaskiem trzystu gwiazd, fajerwerkami oraz piosenkami śpiewanymi przez wszystkich zgromadzonych gości. Na PGE Narodowym zakończył się właśnie Koncert dla Niepodległej zorganizowany z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zobaczcie, co działo się tego wieczora na płycie PGE Narodowego.

Próba przed Koncertem dla Niepodległej

Dzisiaj o godzinie 16.30 na PGE Narodowym odbyła się próba generalna przed Koncertem dla Niepodległej. Koncert jest organizowany z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbędzie się 10 listopada na PGE Narodowym. 

Komunikat w sprawie nielegalnego obrotu biletami na Koncert dla Niepodległej

Koncert dla Niepodległej to wydarzenie związane z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Koncert będzie transmitowany w telewizji i radiu, wydarzenie na żywo zobaczą osoby, które pobrały bezpłatne bilety za pośrednictwem serwisu sklep.pgenarodowy.pl lub odebrały je w kasach PGE Narodowego.