Aktualności

Koncert dla Niepodległej zjednoczy wszystkich Polaków

Niezwykłe widowisko słowno-muzyczne na PGE Narodowym, transmitowane w publicznych stacjach radiowych i telewizyjnych, będzie koncertową podróżą przez ostatnie sto lat historii Polski. 

Tańsze bilety parkingowe na Koncert dla Niepodległej

10 listopada na PGE Narodowym odbędzie się Koncert dla Niepodległej, podczas którego uczestnicy będą mogli wspólnie świętować setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. W sprzedaży są już dostępne bilety parkingowe na to wydarzenie. 

Kolejni artyści dołączają do Koncertu dla Niepodległej

Ujawniamy nazwiska kolejnych artystów, którzy 10 listopada wystąpią na PGE Narodowym podczas Koncertu dla Niepodległej. Wydarzenie jest organizowane z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i ma zachęcić Polaków do wspólnego świętowania tego wydarzenia. 

Koncert dla Niepodległej: znamy pierwszych artystów!

Poznaliśmy pierwsze nazwiska artystów, którzy 10 listopada wystąpią podczas Koncertu dla Niepodległej z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na scenie pojawią się m.in. Krzysztof Cugowski i Kamil Bednarek.

Dowiedz się więcej o Koncercie Dla Niepodległej

Występom artystów towarzyszyć będą inscenizacje i filmy nawiązujące do polskiej historii i kultury. Koncert zakończymy wspólnym wykonaniem Mazurka Dąbrowskiego – jako przedsmak akcji Niepodległa do Hymnu.