Aktualności

Informator dla uczestników Koncertu dla Niepodległej

10 listopada 2018 roku na PGE Narodowym odbędzie się Koncert dla Niepodległej organizowany z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Ważne informacje biletowe przed Koncertem dla Niepodległej

10 listopada na PGE Narodowym, w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, odbędzie się Koncert dla Niepodległej. Wejście na wydarzenie jest możliwej tylko i wyłącznie po pobraniu i okazaniu bezpłatnego biletu.

Wyjątkowy koncert w Wigilię Święta Niepodległości

Na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa poświęcona Koncertowi dla Niepodległej i wydarzeniom związanym z obchodami Święta Niepodległości. Obecni na niej byli Jarosław Sellin, pełnomocnik rządu ds. obchodów stulecia odzyskania niepodległości RP, dwóch reżyserów koncertu - Mariusz Cieślik i Bolesław Pawica oraz Jan Kowalski - Dyrektor Biura Programu "Niepodległa".

Akredytacje na "Koncert dla Niepodległej"

Zapraszamy przedstawicieli mediów do zgłaszania zapotrzebowania na akredytacje na "Koncert dla Niepodległej".

Pobierz bezpłatny bilet na Koncert dla Niepodległej

Już 10 listopada Koncert dla Niepodległej na PGE Narodowym. Osoby, które zarezerwowały bilet na to wydarzenie mogą odebrać i wydrukować wejściówki w terminie od 1 do 7 listopada.