https://pgen.pl/assets/cache/81a0c89432360f68ef2714a849074d4d_750_319_optim.jpg
Pobierz bezpłatny bilet na Koncert dla Niepodległej

Już 10 listopada Koncert dla Niepodległej na PGE Narodowym. Osoby, które zarezerwowały bilet na to wydarzenie mogą odebrać i wydrukować wejściówki w terminie od 1 do 7 listopada.

Aby pobrać bilet do druku należy zalogować się na swoje konto w sklepie internetowym PGE Narodowego: www.sklep.pgenarodowy.pl. Wejście na teren koncertu będzie możliwe zarówno z wydrukowanym biletem, jak i z biletem w wersji elektronicznej. Zalecamy jednak wydruk wejściówki, co pozwoli usprawnić wchodzenie na arenę. 

Bilety są imienne. Jeśli kupowałeś kilka wejściówek na swoje nazwisko pamiętaj, że osoby je posiadające muszą wchodzić na koncert razem z Tobą. Nie ma możliwości zmiany nazwisk na biletach.

Koncert dla Niepodległej organizowany jest z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na scenie zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które w wyjątkowych aranżacjach wykonają utwory m.in. z czasów II wojny światowej, lat 60. ubiegłego wieku czy ery polskiego rocka.

Na scenie zobaczymy m.in. Marylę Rodowicz, Kamila Bednarka, Krzysztofa Cugowskiego, Natalię Nykiel, Ewę Farnę, Marka Piekarczyka czy Natalię Szroeder.

Koncert zwieńczy wspólne odśpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego". Początek wydarzenia o godzinie 19.30. Transmisja w mediach publicznych (Telewizja Polska i Polskie Radio) o 20.10.

Link skrócony: www.stdn.pl/10060-792de

Co o tym sądzisz?